Процедура “Безоплатне навчання”

Проєкт “Тренінговий центр GoCamp” реалізовано в форматі соціального підприємства. 80% прибутку Тренінгового центру буде реінвестуватися на підтримання та розвиток соціального бізнесу, а 20% будуть використані на розвиток проєкту GoCamp (організація пришкільних мовних таборів на базі закладів освіти зі всієї України через надання методичної підтримки (таборові програми, ресурси, навчання вчителів) та залучення іноземних волонтерів).

Сприяючи недискримінації за майновою ознакою, на кожен захід, що проводиться в рамках Тренінгового центру виділяється до 10% місць від загального набору для учасників з вразливих груп населення*. Їх навчання проходитиме на безоплатній основі. Розподіл місць між кандидатами відбувається на конкурсній основі (умови конкурсу описані у п.4).

Хто може подаватися на безоплатне навчання

Право подаватися на проходження навчання на безоплатній основі надається викладачам-кандидатам з числа:

  • внутрішньопереміщених осіб (ВПО), які проводять професійну діяльність у середніх та маленьких населених пунктах;
  • людей з інвалідністю; 
  • батьків дітей з інвалідністю; 
  • батьків багатодітних родин.

Що мають відповідні документи, які підтверджують їх статус, та працюють у сфері освіти або займаються викладанням.

Кандидатури осіб, яким раніше було надано безкоштовне навчання у програмах ТЦ GoCamp, повторно розглядатися не будуть. 

Як податися на конкурс

Кандидат, який виявив бажання пройти навчання на безоплатній основі має заповнити реєстраційну онлайн-форму (розміщену на інтернет-сайті ТЦ https://training.gocamp.com.ua/) та надіслати лист з копіями документів на електрону пошту Тренінгового Центру GoCamp (training.gocamp@goglobal.com.ua ). 

Документи,  які має надати кандидат Тренінговому центру  в рамках конкурсу на безоплатне навчання:

  • копія паспорта\ID, довідка з місця роботи та копія посвідчення батьків багатодітної родини, або 
  • копія паспорта\ID, довідка з місця роботи та копія довідки внутрішньопереміщеної особи, або
  • копія паспорта\ID, довідка з місця роботи та копія довідки медико-соціальної експертної комісії (МСЕК).

*Вразливі групи населення особи/сім’ї, які мають найвищий ризик потрапляння у складні життєві обставини через вплив несприятливих зовнішніх та/або внутрішніх чинників. (ВР України, Закон “Про соціальні послуги” від 17.01.2019 N 2671-VIII)

Дати, умови проведення конкурсу та правила відбору

Дати оголошення конкурсу збігаються із датами відкриття наборів на програми Тренінгового центру GoCamp і розміщуються на інтернет-сторінці центру (https://training.gocamp.com.ua/). 

Приймання реєстраційних онлайн-форм починається з моменту оголошення набору на програму Тренінгового центру GoCamp і закривається не пізніше ніж за 10 днів до початку навчання. 

Відбір кандидатів проводиться внутрішньою комісією на основі реєстраційної форми (мотивації), відповідності до вимог для кандидатів і копій наданих документів.  Реєстраційні онлайн-форми, які неповні, не відповідають умовам конкурсу, не підкріплені копіями документів розглядатися не будуть. 

Кандидати, які успішно пройшли відбір отримають лист-підтвердження на вказану ними під час реєстрації електронну пошту не пізніше ніж за 3 дні до початку навчання. 

У разі виникнення непередбачених обставин, пов’язаних зі здоров’ям відібраного кандидата, які унеможливлюють його участь у навчанні та при наявності відповідної медичної довідки, ТЦ зобов’язується перенести це право на іншу програму (за попередньою домовленістю з  кандидатом). 

В усіх інших випадках, місце переходить до наступного кандидата.